درآمدهای خوزستان به ۴۶۰۰ میلیارد تومان رسید/اختصاص ۲۴۰ میلیارد تومان برای کنترل گردوغبار

درآمدهای خوزستان به 4600 میلیارد تومان رسید/اختصاص 240 میلیارد تومان برای کنترل گردوغبار

راستا نیوز – استاندار خوزستان گفت: با توجه به آمار درآمدهای استان به ۴۶۰۰ میلیارد تومان رسیده است. و ۳۷۵ میلیارد تومان مازاد برآن است که به دنبال برگرداندن بخش زیادی از این مازاد هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راستا نیوز عبدالحسن مقتدایی ظهر امروز در آیین افتتاح پروژه‌های گردشگری در خرمشهر اظهار کرد: امروز با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریالی پروژه‌هایی چون مجتمع تجاری، اداری و پزشکی را افتتاح کردیم.

استاندار خوزستان افزود: از آنجایی که افتتاح این پروژه‌ها با مشارکت بخش‌های خصوصی بود، بسیار مهم برشمرده می‌شود که سبب موفقیت روز افزون در بحث اقتصاد استان می‌شود.

وی این پروژه‌ها را دسترسی آسان مردم به خدمات پزشکی و تفریحی خواند و گفت: ما با افتتاح این پروژه‌ها به دنبال وارد کردن سرمایه گذاران ملی و بین المللی در استان خوزستان هستیم و امیدواریم این پروژه‌ها توقف نکند، و روز به روز توسعه یابد.

مقتدایی خاطرنشان کرد: با توجه به آمار درآمدهای استان به۴۶۰۰ میلیارد تومان رسیده است و ۳۷۵ میلیارد تومان مازاد بر آن است که به دنبال برگرداندن بخش زیادی از این مازاد هستیم.

وی در خصوص رودخانه کارون خرمشهر تصریح کرد: یکی از موفقیت و پیشرفت‌های استان، لایروبی رودخانه کارون بود که تا دهانه بهمن شیر با اعتبار ۹ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.

استاندار خوزستان در خصوص پدیده گرد و غبار که سال هاست دامن گیر مردم خوزستان شده تصریح کرد: خوشبختانه پدیده گرد و غبار نسبت به سال‌های قبل کاهش یافته است. دولت هم برای کنترل این پدیده اعتباری به ارزش ۲۴۰ میلیارد تومان را در سال ۹۵ در نظر گرفته است.

درباره نویسنده

1882مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 عصر خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی