در پیامی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی دهم خرداد ماه تقدیر و تشکر نمود

در پیامی از حضور حماسي مردم در راهپيمايي دهم خرداد ماه تقدیر و تشکر نمود

راستا نیوز – فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان”سرهنگ کارآگاه علی حسینی” در پیامی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی دهم خرداد ماه تقدیر و تشکر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و درود خداوند بر شما مردم بیدار و همیشه در صحنه شهرستان مسجدسلیمان که همچون گذشته با حضور پر شور و آگاهانه خود برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات این ملت افزودید.
امروز حضور مردم بیانگر دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین  است و مردم باشعارهای کوبنده انزجار خود را از استکبار نشان دادند، مردم با این حضور پرشور به دشمنان نظام و انقلاب اعلام کردند هر زمان که تهدید شوند بیش از گذشته در صحنه دفاع از نظام و انقلاب حضور دارند.
اینجانب به عنوان یکی از خادمان و فرزندان شما مردم ولایی و همیشه در صحنه مسجدسلیمان ضمن سپاس فراوان از خداوند منان و مراتب شکرگذاری به درگاه احدیت و ربوبیش و نثار درود به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهداء عزیز و تجدید بیعت با دیده بان بصیر و همیشه بیدار و بزرگ پرچمدار انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) مراتب سپاس و قدردانی خود را به حضور شما مردم عزیز تقدیم می نمایم و از خداوند منان، اقتدار و سربلندی روز افزون اسلام و مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ایران و نابودی رژیم صهیونستی را مسئلت می نمایم.

درباره نویسنده

1881مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 عصر خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی