عالی محمدی در حمایت از زلزله زدگان مسجدسلیمان طویل ترین پل خاورمیانه را با روپایی طی می کند

عالی محمدی در حمایت از زلزله زدگان مسجدسلیمان طویل ترین پل خاورمیانه را با روپایی طی می کند

راستا نیوز – حسین عالی محمدی رکوردار حرکات انفرادی با توپ کشور قصد دارد در حمایت از زلزله زدگان مسجدسلیمان طویل ترین پل خاورمیانه را با روپایی طی کند. عالی محمدی در گفتگو با خبرنگار ما با تایید این خبر گفت: طی چند روز آینده در حمایت از زلزله زدگان شهرم و جلب توجه مسئولان کشور به این شهر محروم بزرگترین پل پیاده رو خاورمیانه را با روپایی طی خواهم کرد. وی گفت مقدمات و هماهنگی های لازم با مدیر و حراست این پل انجام شده است و بزودی عازم استان اردبیل و شهرستان مشگین شهر خواهم شد. وی گفت: پل معلق مشگین‌شهر به عنوان طویل ترین و مرتفع‌ترین پل معلق کابلی خاورمیانه در ارتفاع ۸۰ متری رودخانه خیاوچایی و بر روی پارک جنگلی مشگین‌شهر احداث شده که ۲ متر عرض و ۳۶۵ متر طول و بزرگترین پروژه گردشگری استان اردبیل محسوب می شود.

حسین عالی محمدی در پایان با تقدیر از دکتر یوسف داودی مدیرعامل مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان گفت: جا دارد از دکتر داودی در برنامه های گذشته بنده را حمایت کرده بود کمال تشکرو سپاسگزاری را داشته باشم.

عالی محمدی تنها ورزشکار در رشته همگانی مسجدسلیمان است که تاکنون چندین رکورد از جمله طی مسافت اصفهان به شاهین شهر، فتح برج میلاد (سال های ۹۲ و ۹۳ )، طی مسافت بین شاه عبدالعظیم تا مرقد امام خمینی(ره)، فتح دیوار چین و… را با ضربات نمایشی توپ به نام مسجدسلیمان به ثبت رسانده است و سال هاست بدون اسپانسر مالی به فعالیت ورزشی خود ادامه می دهد.

درباره نویسنده

1881مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 عصر خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی