جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد+ تصاویر

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد+ تصاویر

راستا نیوز- جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان به ریاست حجت الاسلام حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان و با حضور تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راستا نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان حجتی نیا سرپرست فرمانداری با اشاره به این که جلسه کمیته برنامه ریزی در واقع مهم ترین جلسه شهرستانی محسوب می شود اظها داشت: نتیجه این جلسات و جمع بندی ها مشخص خواهد کرد که روند توسعه شهرستان به چه شکل انجام می شود و نوع هدف گیری در راستای تحقق برنامه ها به چه سمت خواهد رفت .

حجتی نیا ضمن بررسی روند افزایشی اعتبارات شهرستان در سال ۹۸ بیان داشت: اگر ما امروز با رشد چشمگیر اعتبارات در شهرستان روبرو هستیم مدیون پیگیری ها و تلاش های دکتر شریعتی استاندار محترم، مهندس ظاهری نماینده تلاشگر و رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه استان خوزستان می باشیم که از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر می نمایم.

سرپرست فرمانداری با بیان این که توزیع اعتبارات دارای الزاماتی هستند که رعایت این الزامات در توزیع و تخصیص اعتبارات به ادارات گام موثری در جهت نواقص و اجرای پروژه های شهرستان می باشند خاطرنشان کرد: معضل و مشکلات آب و فاضلاب شهرستان که سال هاست یکی از دغدغه های مهم این شهرستان بوده که به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد و درحال پیگیری از سوی این فرمانداری می باشدکه امید است با توجه ویژه مسئولین استانی و کشوری این معضلات مرتفع گردند.

حجتی نیا گفت: سهم مسجدسلیمان از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی نسبت به سال گذشته ۱۴ درصد افزایش و همچنین اعتبارات قانون متوازن از امکانات کشور ۳۰ درصد افزایش داشته است. در پایان سرپرست فرمانداری با اشاره به حضور پررنگ و موثر مسئولین در حوزه های مختلف از قبیل شرکت در اعیادو نمازهای جمعه گفت: امیدواریم همواره مسئولین همراه و هم سوی مردم برای رسیدن به اهداف و آرمان های انقلاب تلاش نمایند.

گفتنی است در این جلسه سرکار خانم حیدری دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان با بیان الزامات توزیع اعتبارات شیوه توزیع را نیز تبیین نمودند.

درباره نویسنده

1921مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 عصر خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی